Zainwestuj w reklamę podświetlaną, a nikt nie ominie Twojego sklepu!

0
10

Otwierasz biznes z określoną lokalizacją? Chcesz zwiększyć swoją widoczność? Zainwestuj w reklamę podświetlaną. Odpowiednia reklama i oświetlenie miejsca sprzedaży zwiększy znacznie zainteresowanie potencjalnych klientów.

Reklama podświetlana – zalety

Inwestując w reklamę podświetlaną gwarantujesz większy ruch w swoim sklepie lub punkcie usługowym. Klienci chętniej zwracają się w kierunku lokali oświetlonych i estetycznych. Częściej podejmą decyzję o skorzystaniu z usług sklepu który ma barwny kaseton z logo, niż zakupie w budce ze zwykłym szyldem. Dodatkowo, reklama świetlna jest widoczna już z daleka i nawet po zmroku. To przyciągnie do Ciebie konsumentów podejmujących decyzje w sposób spontaniczny. Kreacji reklamy podświetlanej jest wiele. Mogą to być np.:

  • Kasetony świetlne
  • Pylony świetlne
  • Litery przestrzenne

Pylony – rozwiązania dla biur

Zarządzasz biurowcem? Masz eleganckie biuro, do którego odwiedzenia chcesz zachęcić swoich klientów? Zainwestuj w pylon reklamowy, zwany inaczej witaczem lub totemem. To rodzaj podświetlanej reklamy, na której możesz umieścić logo firmy, slogan reklamowy czy godziny otwarcia. Jeśli na pylonie będą informacje więcej niż jednej firmy. Warto jest dodać piętro czy branżę. A jak już przyciągniesz do siebie klientów? Polecamy druk katalogów. Odpowiednia gazetka reklamowa, czy folder firmowy sprawi, że Twoja oferta będzie przedstawiona w bardzo elegancki sposób. Zadbaj dodatkowo o eleganckie wnętrze i przyjaznych pracowników, a na pewno pozyskasz stałego klienta!

Odpowiednia reklama to sprzedaż

Twoja placówka zostanie zauważona – a to doprowadzi do Ciebie więcej klientów, w tym tych, którzy nie planowali robić u Ciebie zakupów. Pylony mogą być różnej wielkości. Te największe są widoczne z kilkuset metrów. W ten sposób reklamują się przy drodze stacje paliw, myjnie czy restauracje. Barwny szyld przyciągnie z daleka wszystkich potencjalnych zainteresowanych. Trafiona czcionka, barwne litery, logo z podświetlaniem LED to przepis na sukces. Posiądziesz dodatkowych klientów, wyróżnisz się z konkurencji, zdobędziesz stabilną pozycję na rynku! Reklama podświetlana jest droższa od zwykłego szyldu, dlatego jeszcze dodatkowo świadczy o prestiżu i dobrej kondycji finansowej Twojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here