Kameralna kolacja zamiast wystawnego przyjęcia, czyli skromne wesele

0
10

Nie musisz koniecznie robić wystawnego przyjęcia na wesele. Wiele osób preferuje kameralne spotkania w gronie najbliższych. Gustowna kolacja w otoczeniu rodziców i najbliższych przyjaciół to dobre rozwiązanie dla tych, którzy niepewnie czują się w dużym gronie lub nie chcą robić ogromnego i kosztownego wesela.

Najlepsze suknie ślubne – Tychy

Na takie wesele możesz wybrać się w drogiej i pięknej sukni z najnowszej kolekcji, albo uszyć coś na miarę. A może lepiej całkowicie zrezygnować z tradycyjnej bieli? Równie eleganckie mogą być zwykłe suknie wieczorowe – Tychy i okolice mogą skorzystać z oferty salonu creoModa, który specjalizuje się w szyciu na miarę sukienek damskich. Dzięki temu możesz uzyskać swoją idealną sukienkę, którą wymarzyłaś już dawno temu. Podobają Ci się konkretne fasony, ale wolałabyś zmienić materiał lub zdobienia? Przynieś zdjęcia i dokładnie opowiedz co Ci się podoba, a być może uzyskasz idealną suknię za stosunkowo niewygórowaną cenę.

Wesele w restauracji

Mniejsze wesele zdecydowanie łatwiej zorganizować niż huczne przyjęcie. Jeśli zaproszonych jest mniej niż 40 osób, koszty też są znacznie niższe. Jeśli nie chcesz zapraszać wszystkich znajomych i bardzo rozległej rodziny i nie czujesz się dobrze uczestnicząc w typowych „weselnych” zabawach – wystawna kolacja w dobrym guście jest znakomitym pomysłem. Jest to rozwiązanie o wiele tańsze i może spodobać się wielu osobom. Możesz też zrezygnować z tradycyjnych rozbudowanych posiłków i oprzeć się o kartę dań, z których Twoi goście mogą zamawiać. Zamiast wodzireja i wielkiej orkiestry zamów fortepianistę lub zespół jazzowy.

Bądź sobą – nie martw się co powiedzą inni

W Polsce istnieje wielka presja odnośnie szykownych i wystawnych wesel na kilkaset gości. Wypada zaprosić absolutnie wszystkich, włączając w to bardzo dalszą rodzinę, z którą kontaktujesz się raz na kilka lat. Pamiętaj – nie musisz zapraszać wszystkich. Wystarczy, że skupisz się na tych najbliższych. Wesele powinno być przede wszystkim dla was – pary młodej. Nie bójcie się asertywnie poinformować, że robicie wyłącznie skromną uroczystość. Ważne, abyście wy czuli się swobodnie – w końcu to wasz dzień!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here