Lenny Kravitz w Łodzi. Na koncert sprzedano 12 tys. biletów

0
14

Amerykański wokalista i gitarzysta Lenny Kravitz 8 maja zagra koncert w Atlas Arenie. Będzie promować swój jedenasty album „Raise Vibration”.

Koncert będzie miał miejsce w Atlas Arenie, 8 maja 2019 o godzinie 20. Jako suport przed Kravitzem zagra Annahstasia Enuke. Wokalista wyjdzie na scenę o godzinie 21. Kravitz przenocuje w Polsce, a później wyjedzie na następny zaplanowany koncert – w Mediolanie.

Na koncert sprzedano ponad 12 tysięcy biletów. Około 90% chętnych na zobaczenie koncertu przyjedzie spoza Łodzi. Piętnaście procent to mieszkańcy Warszawy i jej bliskich okolic. Dość dużo biletów sprzedało się za granicą – informuje dyrektor marketingu i PR Miejskiej Areny Kultury i Sportu, Mikołaj Habit.

Każde wydarzenie w Atlas Arenie ma duży wpływ na gospodarkę całego miasta. Podczas koncertów łódzki biznes kwitnie, obroty zwiększają się o kilkaset procent. Jest to szczególnie korzystne dla branży hotelarskiej i gastronomicznej. Wiele hoteli od wielu miesięcy nie ma już miejsc na daty, w których odbywają się koncerty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here