Nietrzeźwa matka dwójki dzieci zaatakowała ratowników

0
17

34-letniej kobiecie grozi do pięciu lat więzienia. Opiekowała się swoimi dziećmi w wieku siedmiu miesięcy oraz dziewięciu lat i zaatakowała ratowników medycznych interweniujących w jej mieszkaniu.

Funkcjonariusze zostali wezwani przez załogę pogotowia ratunkowego do jednego z mieszkań w dzielnicy Górna w Łodzi. Policjanci zdążyli ustalić, że 34-letnia kobieta wezwała pogotowie do swojego znajomego, ponieważ źle się poczuł podczas wizyty w jej mieszkaniu. 57-letni znajomy kobiety został przewieziony do szpitala.

Gdy ratownicy interweniowali kobieta przewróciła się, trzymając na rękach swojego siedmiomiesięcznego syna. Dziecko doznało obrażeń głowy i zostało przewiezione do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. Ratownicy widząc stan kobiety powiadomili policję, co sprawiło, że kobieta stała się agresywna. Zaczęła grozić ratownikom, obrażać ich, szarpać się i odpychać. Jednego ratownika uderzyła pięścią w twarz.

Gdy kobieta wytrzeźwiała, usłyszała zarzuty narażenia swojego dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, naruszenie nietykalności, znieważenie oraz gróźb karalnych wobec obecnych w jej mieszkaniu ratowników medycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here