Jak twierdzą radni PiS – łodzianie zapłacą za kampanię wyborczą Koalicji Obywatelskiej. Wybory parlamentarne 2019

0
21

Przekazano 400 tysięcy złotych na szóstą edycję Igrzysk Wolności z miejskiej kasy Łodzi.  Radni PiS uważają, że będzie to sponsorowany przez łodzian mityng wyborczy Koalicji Obywatelskiej.

Na Igrzyskach Wolności które będą organizowane w Łodzi już po raz szósty, promują się politycy związani z SLD, PO, Nowoczesną. Bywa na nich nawet Robert Biedroń, który jest twórcą Wiosny, a zatem cały niemal przekrój obecnej opozycji pojawi się na igrzyskach.

Na zeszłorocznej edycji pojawił się Donald Tusk, zjechały się zatem wszystkie telewizje. Pojawili się również przewodniczący Rady Europejskiej, były lider PO, ministrowie rządów PO – PSL. Było to wydarzenie na którym pojawiło się blisko 3,5 tysięcy osób w trzy dni pełnych paneli dyskusyjnych m.in. na temat liberalnej demokracji i historii.

Do tej pory Fundacja Liberte, która organizuje Igrzyska Wolności uzyskiwała wsparcie dzięki zwycięstwom w konkursach organizowanych przez wydział kultury Urzędu Miasta Łodzi. Tegoroczne igrzyska odbędą się w dniach 13-15 września.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here